هدایای تبلیغاتی چرمی و تاثیر آن برروی مشتریانتان

هدایای تبلیغاتی چرمی و تاثیر آن برروی مشتریانتان

 

هدیه تبلیغاتی یکی از عوامل مهم در تبلیغات است که اگر هدایای تبلیغاتی به درستی انتخاب شود. عامل مهمی در به خاطر سپردن محصول یا خدمات شما می باشد و نیز باعث ایجاد رابطه پایدار بین طرفین ( هدیه گیرنده  و هدیه دهنده ) می شود. از سوی دیگر ما شاهد رقابت فشرده در عرصه تجارت میان شرکت ها برای معرفی خود به مشتریان هستیم که عوامل مختلفی در این رقابت فشرده نقش دارند. در این میان تبلیغات به ویژه هدایای تبلیغاتی چرمی خاص یکی از مهمترین آن ها می باشد در این راستا فروشگاه آریاچرم ، در سال ۱۳۸۹ به مجموعه طراحی گرافیک وچاپ افست کاری به افزوده شد. طبق بررسی‌های به عمل آمده، اکثر هدایای تجاری به مشتریان عمده اهدا می‌‌شوند، سپس نوبت به کارفرمایان و مشتریان موفق می‌‌رسد. دلایل هدیه دادن، متفاوت است و طیفی از تشکر از مشتریان قدیمی تا تشکر از یک کارمند که تعطیلات آخر هفته خود را به مرخصی نرفته و کار کرده دربر می‌‌گیرد. البته یک دلیل ثابت برای هدیه دادن وجود دارد: تقویت روابط شخصی بین هدیه‌دهنده و هدیه‌گیرنده. انگیزه‌ها در هدیه تبلیغاتی دادن‌ متفاوت است به‌خصوص از این نظر که آیا هیچ پیش‌شرطی در هدیه دادن نهفته است یا خیر؟ باید به این مسئله توجه کرد که آیا هیچ نشانه‌ای از تبلیغ در آن هست یا نه؟ البته نباید گمان کرد که بحث الان در این چارچوب است که نباید هیچ نفعی از هدیه دادن حاصل شود. برای برخی از شرکت‌ها هدیه دادن، بخشی از راهبرد بازاریابی است.

همگان بر یک نکته اتفاق‌نظر دارند: هدیه تبلیغاتی دادن یکی از راه‌های مقرون به‌صرفه برای ایجاد حس مشارکت و ایجاد روابط ارزشمند است.

ما مفتخریم که تا به امروز توانسته ایم، بخش اعظمی از نیازهای مشتریان خود را با بهره گیری از کادری جوان، با استعداد و خلاق خود مرتفع نمائیم.

یرخی از محصولات ما شامل :

کیف اداری مردانه – قرآن و حافظ نفیس – خودکار فلزی تبلیغاتی-خودکار پلاستیکی-فلش مموری تبلیغاتی-لیوان سرامیکی تبلیغاتی-کیف چرمی زنانه و مردانه-ست مدیریتی تبلیغاتی-فولدر تبلیغاتی و . . . اما در نیمه دوم سال ۱۳۹۳ تصمیم بر آن گرفتیم که فروشگاه اینترنتی هدایای تبلیغاتی کاریبه را نیز راه اندازی کنیم، تا بتوانیم به راحتی با تمام مخاطبان خود در سراسر کشور در ارتباط باشیم. در حال حاضر اکثر محصولات فروشگاه هدیه تبلیغاتی چرمی به صورت عمده به مشتریان عرضه می گردد. برنامه کلی این فروشگاه حمایت از تولید کنندگان فعال در زمینه محصولات تبلیغاتی، به خصوص در زمینه هدایای چرمی و طرح چرم می باشد. بطوری که بتوانیم محصولات تولید شده در داخل کشور را، در کنار محصولات وارداتی غیر مشابه، به مشتریان خود پیشنهاد نمائیم. به همین منظور از تمامی تولیدکنندگان محصولات مرتبط به هدایای تبلیغاتی نیز، دعوت به همکاری می نمائیم تا بتوانیم علاوه بر رقابت در زمینه قیمت و کیفیت از لحاظ ایده های کاربردی تر نیز با هم همراه باشیم. در ضمن ما منتظر شنیدن انتقادات ، پیشنهادات و ایده های شما در جهت بهبود خدمات به مشتریان هستیم. امیدواریم بتوانیم در پیشبرد اهدافتان با شما همراه باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت نام / حساب کاربری